fbpx

Спа Центар

Работно време

Понеделник- Недела 08:00 -18:00 ч.

Контактирајте нѐ на:

e-mail: spa@hotelrussia.mk
ТЕЛ.: +02 2 400 016

СПА УСЛУГИ:

22- метра долг базен, џакузи, топли лежалки, инфраред, финска сауна, турска, парна бања, фризерски и козметички услуги

СПА

МАСАЖИ

BABOR ТРЕТМАНИ ЗА ЛИЦЕ

BABOR третмани за жени

Со овие третмани кожата изгледа помазна, поеластична и помлада. 

BABOR третмани за мажи

Previous
Next