fbpx

Ресторан

Работно време:
недела – четврток 07:00 – 12:00 ч.
петок – сабота 07:00 – 01:00 ч.

Контактирајте нѐ  на:
тел.:  389 70 380 755
и-мејл: info@hotelrussia.mk

Ресторанот Руссиа се наоѓа во главната зграда на хотел Руссиа и нуди различна храна и пијалaци. 

Ресторанот служи традиционална македонска, руска и интернационална храна, со внимателно избрани продукти и посветена посебна грижа при подготвувањето на здравите јадења.

Гостите можат да се релаксираат и на терасата од ресторанот.

Нудиме различни типови кафиња, освежителни пијалаци, коктели и вкусни ужинки.

Дојдете и посетете го нашиот ресторан за секаков вид прослава, без разлика дали тоа е семеен, романтичен или бизнис ручек.

Видете го нашето мени