fbpx

КОРАНИ-ИС Салон за убавина

Работно време

Понеделник- Недела 12:00 – 20:00ч 

Кога животот тече забрзано, најдете ја својата дестинација за релаксирање и повелете на вистинското место – Корани ИС.

KERASTASE, круната на успехот за нега на коса, LOREAL Professional и други веќе докажани брендови се само дел од помошта која ние ја имаме како алатка, за да го постигнеме тоа што ни е најважно. А тоа е да излезете од нашиот салон среќни заради својот изглед. 
Fusio Dose, Kera fusion, скалп клиник, 24 карата, хроноложист, протокол за сува коса, интезивен, лукс, релакс и многу други ритуали за негаи грижа за вашата коса да биде сјајна, мека и здрава.

Во нашиот салон за убавина можете да ги најдете и луксузните, инивидуално приспособени третмани на BABOR, кои се создадени да обезбедат максимални резултати кај секој поединечно. Високо иновативние активни формули внимателно се комбинираат со ексклузивни методи на третмани за да дадат извонредни резултати и да овозможат неповторливо задоволство и уживање. Арган тертманот за сува кожа, Lift Express, 3D Lifting или Babor за мажи…Со секој закажан третман добивате 1 час гратис спа услуги.

Sensitive Skin Complex, Pro-Immune Serum, Age Perfecting Serum, Skin Balancing Complex…Се само дел од производната линија на високо професионалната JANSSEN COSMETICS  која може да ја најдете во нашиот салон за убавина.

Кога довербата ќе ја препуштите во наши раце, резултатите се загарантирани. Шминка, фризура, совршен маникир и сите други останати услуги кои ги нудиме ви овозможуваат на едно место да го најдете она што ви треба. Посетете не и почувствувајте ги на своја кожа сите 4 ѕвезди од ХОТЕЛ РУССИА.

 
За жени:
-Шишање облик со миење 600ден.
-Фенирање кратка коса 200ден.
-Фарбање со Loreal 1200ден.
-Фенирање долга коса 300ден.
-Фенирање со локни 500ден.
-Свечена фризура 1500ден.
-Маникир 400ден.
-Спа маникир 600ден.
-Педикир 600ден.
-Спа педикир 800ден.
*Ампули Loreal

За мажи:
-Шишање 300ден.
-Стајлниг на коса 200ден.
-Облик на брада 150ден.
*Aмпули Loreal
-Спа маникир 600ден.
-Маникир 300ден.
-Спа педикир 900ден.
-Педикир 600ден.

Ценовник