MK | EN

Спа Центар

Работно време

Понеделник- Недела 10:00 -22:00 ч. (последна резервација во 21:00 ч.)

Контактирајте нѐ на:
И- мејл: spa@hotelrussia.mk
Тел.:     +02 2 400 016

СПА ЦЕНТАР ANNE SEMONIN СОДРЖИ

 • 22- метра долг базен, џакузи, топли лежалки, инфраред и финска сауна, турска и парна бања.

СПА ПАКЕТИ

 • 2 часа Спа услуги- дневна карта
 • 12 пати месечно Спа услуги – месечна карта
 • 28 пати месечно Спа услуги – месечна карта

РЕЛАКС МАСАЖИ

 • Кралски третман – масажа со двајца физиотерапевти
 • Масажа за парови
 • Длабоко ткиво
 • Чоколадна масажа за двајца
 • Рефлексо-терапија

МЕДИЦИНСКИ МАСАЖИ

 • Парцијална масажа
 • Спортска масажа
 • Антистрес масажа
 • Медицинска масажа

ANNE SEMONIN третмани

 • Третман за детоксификација и обнова - 120 минути
 • ВИП ANNE SEMONIN третман (третман на тело и лице со пилинг, масло и млеко за тело) – 120 минути

ТРЕТМАНИ ЗА ЛИЦЕ

 • Третман за ревитализација - 60 минути
 • Третман за подмладување – 60 минути
 • Масажа на лице и скалп – 30 минути

 

Спа центарот во хотел Руссиа работи со козметика Anne Semonin.
Луксузните производи од овој француски бренд се создадени со користење
на најновите подмладувачки технологии и најквалитетните активни
состојки, креирајќи асортиман што на дофат Ви ги нуди посакуваните
решенија и видливи резултати.
Како пионер на индивидуална и нега по мерка на кожата, брендот Anne Semoninнуди комплетна колекција за лице и тело. 

 

Оваа сезона, козметиката Anne Semonin е достапна по специјални промотивни цени.

Резервирајте престој