MK | EN

Сите промоции

Заштедете 50%

6 месечна карта

Повеќе
Промотивни пакети

50% попуст на Спа услуги со секоја масажа

Повеќе
***2018***

Среќни Новогодишни и Божиќни празници

Повеќе
Резервирајте денес

Специјална цена

Повеќе
Среќна Нова 2018 Година

Новогодишна прослава во Скај бар

Повеќе
Време е за чај

Ритуална церемонија за чај

Повеќе
Корпоративни предновогодишни прослави

Пријатен амбиент и професионална услуга

Повеќе
Време е за масажа

Нова масажа во спа центарот

Повеќе
Ден за масажа

Вашата следна масажа за 600денари

Повеќе
Корани ИС

Waxing Wednesday

Повеќе
SKY BAR

Вашата коорпоративна забава е незаборавна на 8-миот кат.

Повеќе
Негувани и здрави нокти

Маникир и педикир

Повеќе
Разбудете се во Руссиа

Ноќевање, доручек во кревет и спа

Повеќе
Промоции спа центар

Денес е совршен ден за масажа

Повеќе
Анне Семонин

Ексклузивен застапник

Повеќе
Корани ИС

Специјализирана нега за русокоси

Повеќе
Највкусни руски специјалитети

Руските специјалитети ви се на дофат

Повеќе
Хотел Руссиа

Професионална услуга и загарантиран квалитет

Повеќе
Скај бар

Совршеното место за одржување на деловни состаноци

Повеќе
SKY SENSUAL

Нов коктел во Скај Бар

Повеќе
СЕКОЈА ЖЕНА ГО ЗАСЛУЖУВА НАЈДОБРОТО ЗА СЕБЕ

Масажа на глава и лице

Повеќе
ВАШАТА ДОВЕРБА Е НАЈВАЖНА ЗА НАС

Промотивен попуст...

Повеќе
УШТЕ ЕДНО ПРИЗНАНИЕ ЗА НАШИОТ ХОТЕЛ

Хотел и Спа Центар

Повеќе
ПОЈАДОК БЕЗ ГЛУТЕН

Во нашиот ресторан...

Повеќе
ЛИГЊИ НА СКАРА

Здраво и вкусно...

Повеќе
РОЗОВО СМУТИ

Розово смути во хотел Руссиа...

Повеќе
НАЈБАРАНАТА ПАЛАЧИНКА

Палачинка со ванила крем и прелив од јагоди...

Повеќе
ЛОСОС

Одличен извор на омега-3 масни кислеини...

Повеќе
МОРСКИ СПЕЦИЈАЛИТЕТ

Октопод

Повеќе
Бранцин

Медитеранска исхрана...

Повеќе
РОКЕТ САЛАТА

Поинаква салата...

Повеќе
ПИЛЕШКИ СТЕК ВО СОЈА СОС

Вкусен новитет!

Повеќе
Торта Руссиа

Специјалитет во хотел Руссиа

Повеќе

Резервирајте престој