Slide Left Slide Right
MK | EN

Промоции

Заштедете 50%

6 месечна карта

Повеќе

Промотивни пакети

50% попуст на Спа услуги со секоја масажа

Повеќе

***2018***

Среќни Новогодишни и Божиќни празници

Повеќе

Резервирајте денес

Специјална цена

Повеќе

Среќна Нова 2018 Година

Новогодишна прослава во Скај бар

Повеќе

Време е за чај

Ритуална церемонија за чај

Повеќе

Корпоративни предновогодишни прослави

Пријатен амбиент и професионална услуга

Повеќе

Време е за масажа

Нова масажа во спа центарот

Повеќе

Ден за масажа

Вашата следна масажа за 600денари

Повеќе

Корани ИС

Waxing Wednesday

Повеќе

SKY BAR

Вашата коорпоративна забава е незаборавна на 8-миот кат.

Повеќе

Разбудете се во Руссиа

Ноќевање, доручек во кревет и спа

Повеќе

Промоции спа центар

Денес е совршен ден за масажа

Повеќе

Анне Семонин

Ексклузивен застапник

Повеќе

Корани ИС

Специјализирана нега за русокоси

Повеќе

Највкусни руски специјалитети

Руските специјалитети ви се на дофат

Повеќе

Хотел Руссиа

Професионална услуга и загарантиран квалитет

Повеќе

Скај бар

Совршеното место за одржување на деловни состаноци

Повеќе

SKY SENSUAL

Нов коктел во Скај Бар

Повеќе

ПОЈАДОК БЕЗ ГЛУТЕН

Во нашиот ресторан...

Повеќе

ЛИГЊИ НА СКАРА

Здраво и вкусно...

Повеќе

РОЗОВО СМУТИ

Розово смути во хотел Руссиа...

Повеќе

НАЈБАРАНАТА ПАЛАЧИНКА

Палачинка со ванила крем и прелив од јагоди...

Повеќе

ЛОСОС

Одличен извор на омега-3 масни кислеини...

Повеќе

Бранцин

Медитеранска исхрана...

Повеќе

РОКЕТ САЛАТА

Поинаква салата...

Повеќе

Торта Руссиа

Специјалитет во хотел Руссиа

Повеќе
Сите промоции

Планирајте го Вашето време со нас

Времето е награда

Услуги и тури

Информации за туристи

Резервирајте престој